آنگاه عیسی نزدیک آمد و به ایشان فرمود: «تمامی قدرت در آسمان و بر زمین به من سپرده شده است. – انجیل متی 28: 18

«خدای تو سلطنت می‌نماید.» (اشعیاء  52: 7 )

خداوند ما عیسی مسیح بر تمامی کسانی که بر روی زمین هستند اقتدار دارد؛ وی بر تخت سلطنت تکیه زده و همهٔ چیزها را اداره می‌کند. هیچ قدرتی مانع انجام اراده او نخواهد شد. آنچه که منظور نظر اوست به اجرا درخواهد آمد و هیچ چیزی به شانس و اتفاق واگذارده نشده است. دست او در هر واقعه‌ای در کار است. مسیح خداوند بر این دنیا با قدرت خویش حکومت می‌کند. او در کلیسا با کلام خود سلطنت می‌کند و در دلهای ایماندارانش با روح خود. پادشاهی مسیح بدین منظور است تا دشمنان مسیحیان را مغلوب ساخته و یا آن‌ها را به ایمان فراخواند و همچنین تا سعادت شما مسیحیان و جلال خویش را تضمین نماید.

بگذارید تا این حقیقت ذهن نگران شما را در هر حال و همیشه تسلی بخشد که: «خدای تو سلطنت می‌نماید.» او بر فراز امواج خروشان زندگی و سیلاب حوادث نشسته و همیشه پادشاه باقی می‌ماند. وی شایسته تمامی حرمت هاست. وی موضوع اصلی ترس آمیخته با احترام، ایمان و مَحبت شماست. او را نشسته بر تخت سلطنت در نظر داشته و از این موضوع شادمان باشید زیرا این به معنی امنیت، شادی و احترام شماست.

آیا شیطان به تو آزار می‌رساند؟ آیا وقایع روزگار بر وفق مرادت نیست؟ از این نکته تسلی خاطر بگیر که:  «خدای تو سلطنت می‌نماید.» او هر موجود زنده و هر رخداد هرچند کوچکی را هدایت و کنترل می‌کند.

ای خدای پر فیض! بگذار تا همیشه با این ایمان زندگی کنم که قدرت و سلطنت در دستهای توست، که اراده تو به جای آورده خواهد شد و تمامی آنچه را که اراده نموده‌ای به انجام خواهد رسید. ای خدای من در من سلطنت کن!

سلطنت ,می‌کند ,می‌نماید ,اراده ,ایمان ,خدای ,سلطنت می‌نماید منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سیستم صوتی خودرویی یواشکی های من آموزش فیزیک مدرن : مهندس دُرانی نژاد اجناس فوق العاده بلاگیفا | دانلود فیلم و سریال | سوالات درسی webchain واخبار سایر ارزهای دیجیتال موزیک فایر - متن آهنگ جدید - آتش موزیک