(اشعیاء ۴۰: ۲۹)

قوم خداوند -یعنی مسیحیان- در اسارت بدنهایی  متمایل به مرگ و گناه، تحت تعقیب و حملهٔ شیطان و این دنیا که آن‌ها را مورد آزمون قرار داده و مانع پیشرفتشان می‌شود اغلب احساس ضعف کرده اما علی‌رغم آن به پیش روی خود ادامه می‌دهند.در انتظار خداوند زنده ماندن به آن‌ها قدرتی تازه می‌بخشد. خداوند فرموده است: «من خدای تو هستم، تو را تقویت خواهم نمود» (اشعیاء ۴۱: ۱۰) 
 این وعده کتاب مقدس و همچنین وفادار بودن خداوند زنده و حقیقی به وعده‌هایش را همیشه به یاد داشته باش! دل به ترس مده زیرا اگر چنین کنی بدون شک از پا خواهی افتاد. باور داشته باش زیرا خداوند ما مسیحیان خدای حقیقت است و دروغ نمی‌گوید. داوود نبی می‌گوید: «از پای افتاده بودم، اگر باور نمی‌کردم که احسان خداوند را در زمین زندگان ببینم.» (مزمور ۲۷: ۱۳) قدرت به ما مسیحیان در پاسخ به دعا بخشیده می‌شود و مطابق نیاز روزانه؛ پشت ما برای حمل بار مشکلات تقویت می‌شود. خداوند بیش از آنچه که توان تحملش را داریم بر پشت ما قرار نخواهد داد. وی ما را با کلام خود، با روح قدوس و با حضورش قوت می‌بخشد. 
انتظار داشته باش که اینگونه باشد و او مطابق وعدهٔ کلامش عمل خواهد کرد. چنین انتظاری از خداوند زنده مایهٔ احترام به او شده و خداوند نیز با روحش تو را در من درونی‌ات قوت می‌بخشد. هرچقدر هم احساس ضعف و ناتوانی می‌کنی با این حال به پیش روی ادامه بده. یقین داشته باش که خداوند به تو قدرت و شجاعت می‌بخشد. خدای زنده به تو قدرت عطا می‌کند تا اراده‌اش را به انجام رسانیده و رنج کشیدن را تحمل کنی. خداوند به تو شجاعت می‌بخشد تا با دشمنانت روبرو شده و بر هریک از آن‌ها غلبه نمایی.

خداوند ,می‌بخشد ,داشته ,زنده ,قدرت ,مسیحیان ,خداوند زنده ,شجاعت می‌بخشد منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

معماری و طراحی دکوراسیون داخلی کالای ایرانی کارخانه ویل کوین Film World سایت فایل سرچ دانلود فایل های کمیاب :)